Katarzyna Pańko

Katarzyna Pańko

Jestem psychologiem, ukończyłam 5-letnie jednolite studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach uzyskując tytuł magistra. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia z psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które jest atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne oraz wsparcie w kryzysie dla osób dorosłych i młodzieży.

k.panko@zrozumienie-psychoterapia.pl

Katarzyna Pańko – ZnanyLekarz.pl

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas odbywania staży w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Żorach, Centrum Badań Psychologicznych w Katowicach, a także w ośrodkach świadczących pomoc dzieciom z autyzmem. W ostatnich latach pracowałam również w korporacji, gdzie byłam aktywnie zaangażowana w program wspierający zdrowie psychiczne wśród pracowników firmy i świadczący pomoc w sytuacjach stresowych i kryzysowych.

Bardzo ważne jest dla mnie stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Katowicach na kierunku Stosowana Analiza Zachowania w pracy z osobami z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju lub zachowania. Odbyłam także szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Kurs Konsultanta Kryzysowego.

Zapraszam do współpracy osoby dorosłe oraz młodzież, które znajdują się w sytuacji kryzysowej, doświadczają trudności emocjonalnych i osobistych, cierpią na zaburzenia nastroju.

Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, z pełną akceptacją, zrozumieniem i empatią. Spotkania mogą obywać się stacjonarnie, a także online. W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa.

Nasze gabinety

Zapraszamy na spotkanie w gabinetach w Katowicach lub online.

Email

kontakt@zrozumienie-psychoterapia.pl

Kontakt

+ 48 571 797 097

Godziny pracy gabinetowej

Poniedziałek-Piątek:
08:30 – 20:00
Sobota: 10:00-16:00

Lokalizacje

ul. Staromiejska 7, lok. 202B, Katowice
ul. Uniczowska 25, Katowice