Marta Górecka

Marta Górecka

Jestem psychologiem w trakcie studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej. W najbliższej przyszłości planuję rozpocząć szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam studia na Uniwersytecie SWPS w wydziale zamiejscowym w Katowicach zdobywając tytuł Magistra Psychologii, realizując specjalność z psychologii klinicznej człowieka dorosłego.

Udzielam pomocy psychologicznej młodzieży i dorosłym.

Marta Gorecka – ZnanyLekarz.pl

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk oraz staży między innymi w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz Dziennym Oddziale Zaburzeń Newicowych, a także w Wielospecjalistycznym Szpitalu Państwowym S. A. im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach na Oddziale Psychiatrycznym Stacjonarnym. 
Swoją wiedzę oraz kompetencje poszerzam biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach związanych z pracą psychologiczną, seksuologiczną oraz terapeutyczną. Pracując kieruję się zasadami kodeksu etycznego zawodu psychologa. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. W pracy kieruję się przede wszystkim potrzebami pacjenta, bardzo ważne dla mnie jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni umożliwiającej pacjentowi swobodny i efektywny samorozwój.

Nasze gabinety

Zapraszamy na spotkanie w gabinetach w Katowicach lub online.

Kontakt sms i telefoniczny

+48 571 797 097

Godziny pracy gabinetowej

Poniedziałek-Piątek:
08:30 – 20:00
Sobota: 10:00-16:00

Lokalizacje

ul. Staromiejska 7, lok. 202B, Katowice
ul. Uniczowska 25, Katowice