Katarzyna Koćwin

Katarzyna Koćwin

Jestem dietetyczką kliniczną, psychodietetyczką i trenerem umiejętności DBT. Działam już od 7 lat. Po wieloletniej współpracy z setkami podopiecznych, z pełnym przekonaniem jestem w stanie stwierdzić, że sam jadłospis to za mało. Trzeba jeszcze zmienić nawyki żywieniowe i popracować nad błędnymi przekonaniami na temat zdrowego stylu życia, aby dieta była skuteczna, a efekty zostały z nami na zawsze.

Jako dietetyk kliniczny pomagam szczególnie osobom zmagającym się z Insulinoopornością, cukrzycą typu II, zespołem policystycznych jajników, problemami z tarczycą czy osobami zdrowymi po prostu chcącymi schudnąć i poprawić swój stan zdrowia. Oczywiście to nie wszystko!

Od 2022 roku poszerzyłam w dużym stopniu swoje doświadczenie. Zdobywając kwalifikacje z zakresu psychodietetyki oraz terapii dialektyczno–behawioralnej (Dialectical BehaviorTherapy® Facilitator” Noeticus Counseling Center and Training Institute). Dzięki współpracy ze mną możesz naprawić swoje relacje z jedzeniem, być bardziej skuteczna w swoich działaniach, bardziej rozumieć swoje emocje, wyjść z błędnego koła odchudzania. Jak widzisz możemy działać dwutorowo. Z jednej strony pomogę Ci dobrać dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, z drugiej zaś popracujemy nad Twoimi emocjami, przekonaniami, nawykami, czyli czynnikami psychologicznymi, które utrudniają zmianę.

W Zrozumienie. Pracownia Psychoterapii i Rozwoju. współpracuję z psychoterapeutami i psychologami żeby zapewnić pacjentom kompleksowe wsparcie w drodze do realizacji ich osobistych celów.