Anna Gacka

Anna Gacka

Jestem magistrem psychologii menedżerskiej i interpersonalnej z ponad 25-letnim doświadczeniem. Ukończyłam studia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, “Coaching w biznesie” na Uniwersytecie Ekonomicznym w
Krakowie oraz “Zarządzanie personelem” na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Specjalizuję się w budowaniu dobrostanu psychicznego, radzeniu sobie ze stresem, przeciwdziałaniu wypaleniu oraz rozwoju osobistym i zawodowym. W swojej pracy stosuję podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (ukończyłam kurs TSR I stopnia), wykorzystując sprawdzone techniki coachingowe oraz narzędzia Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ). Chętnie korzystam również z gier coachingowych Points of You®, które wprowadzają nowe perspektywy do procesu wsparcia. Przez wiele lat pracowałam jako konsultant, zajmując się diagnozą osobowości, zdolności poznawczych i inteligencji emocjonalnej w środowisku pracy, a także identyfikowaniem potencjału rozwojowego i oceną kompetencji.

W zakresie rozwoju zawodowego oferuję wsparcie w określaniu celów, budowaniu motywacji do ich osiągnięcia, identyfikowaniu posiadanych zasobów oraz ustalaniu inspirujących planów działania. Wspieram w zapobieganiu wypaleniu zawodowemu, identyfikowaniu jego przyczyn oraz w zmianie relacji z pracą, aby zapewnić równowagę między życiem zawodowym, a osobistym.

Nasze gabinety

Zapraszamy na spotkanie w gabinetach w Katowicach lub online.

Kontakt sms i telefoniczny

+48 571 797 097

Godziny pracy gabinetowej

Poniedziałek-Piątek:
09:00 – 20:00
Sobota: 10:00-16:00

Lokalizacje

ul. Staromiejska 7, lok. 202B, Katowice Centrum
ul. Armii Krajowej 357, Katowice Podlesie
ul. Panewnicka 22, Katowice Ligota